wózek do samolotu

Każdy rodzic, który choć raz wybierał się w podróż z dzieckiem samolotem wie, ile problemów może generować taki wyjazd. Zwłaszcza w kwestii sposobu przewożenia samego dziecka. Dla wszystkich tych, którzy uwielbiają wspólne wycieczki i nie chcą z nich rezygnować nawet po urodzeniu dziecka powstał wózek Bumprider Connect – idealny wózek do samolotu. Od tej pory można bez problemu zaplanować każdą wspólną wyprawę cieszyć się odkrywaniem świata wraz ze swoją pociechą.

Bumprider Connect to jeden z najmniejszych wózków dostępnych na rynku, który bez problemu zmieści się zarówno w samolocie, jak i w bagażniku samochodu. Świetnie sprawdzi się również podczas korzystania z komunikacji miejskiej. Jest niezwykle lekki, składa się jedną ręką, zaś możliwość zamontowania na nim fotelika samochodowego stanowi dodatkową, niezaprzeczalną zaletę.

Bumprider Connect – podstawowe cechy

Wózek ten prowadzi się niezwykle łatwo, zarówno jazda, jak i jego złożenie nie stanowi problemu nawet, gdy wolną mamy zaledwie jedną rękę, na drugiej bowiem trzymamy dziecko. Ze względu na małe zwrotne kółka (z możliwością blokady) manewrowanie wózkiem w wąskich sklepowych alejkach czy na miejskim chodniku jest naprawdę banalnie proste. Hamulec nożny pozwala dodatkowo zablokować koła w każdym wybranym momencie.

Duża, rozkładana budka stanowi świetną ochronę przez warunkami atmosferycznymi, a wygodna wkładka i możliwość rozłożenia siedziska na płasko gwarantuje komfort nawet najmłodszym dzieciom.

Mimo swoich niewielkich gabarytów Bumprider Connect jest wyjątkowo trwały i wytrzymały, a możliwość prania tkaniny z której jest wykonany sprawia, że także utrzymanie go w czystości jest niezwykle łatwe.

Wózek Connect do samolotu – dla kogo?

Wózek ten stanowi także idealne rozwiązanie dla rodziców posiadających dwójkę dzieci z niewielką różnicą wieku, kiedy to często w użyciu trzeba mieć dwa wózki. Model posiada bowiem specjalne magnesy umożliwiające połączenie dwóch spacerówek, dzięki czemu każde wyjście, zwłaszcza w pojedynkę, okazuje się dużo łatwiejsze. Co ważne, na czas podróży samolotem magnesy te można dezaktywować.

Więcej informacji: https://markowewozki.pl/wozek-do-samolotu-connect-bumprider-connect/